X

4. بزرگنمایی بیش از حد و استفاده از فرمت های متفاوت متون
حمید ملکی
/ دسته ها: 7 نکته مهم سئو

4. بزرگنمایی بیش از حد و استفاده از فرمت های متفاوت متون

هفت نکته سئو برای سایت های نوپا

کلید واژه های سایت خود را با لیبل هایی نظیر Bold و Strong به صورت تصادفی tag نکنید. اغلب طراحان باور دارند که با بزرگنمایی بیش از حد و استفاده از فرمت های متفاوت که در طراحی سایت استفاده نمی شود، سئو سایت را بهینه می کنند، ولی عملا  برعکس استانداردهای طراحی عمل کرده و نتیجه عکس نیز دریافت می کنند

برجسته سازی متون یا همان (Bolding) معمولا به عنوان یک ویژگی در ساختارهای محتوایی مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر به طور اصولی طراحی سایت کرده باشید همچنین محتوای شما با کیفیت باشد، bold کردن یک عبارت مناسب در متن می تواند بسیار موثر باشد در عین حال بولد کردن یک عبارت نامناسب می تواند مخرب باشد.

استفاده از بولدینگ متون در محتواهایی که نقشی اساسی در سایت دارند بسیار مهم است اما نکته قابل ذکر اینجاست که این تاکیدها چگونه و بر اساس چه معیاری انتخاب می شوند؟

یکی از متخصصان دنیای سئو به نام Brian Chang سعی کرد از تگ و برچسب هایی قوی  برای کلمات کلیدی خود استفاده نماید. فکر می کنید چه اتفاقی افتاد ؟

رنکبنگ او بر پایه  رتبه بندی گوگل اندکی بهتر شد اما فقط زمانی که از لیبل و تگ های درست استفاده کرد، رتبه آن بیش از حد چیزی که تصور می کرد بهبود پیدا کرد.

پس نتیجه می گیریم استفاده از برچسب ها و تگ ها، قابل پیش بینی نیست و می تواند رنکینگ را تا میزان قابل توجهی بهبود ببخشد اما دور از انتظار نیست که به وب سایت شما هم نیز آسیب وارد نماید لذا در استفاده از برجسته سازی (Bolding) دقت کافی را به خرج دهید.

سعی کنید از این ساختار درست و در زمانیکه ارزش واقعی خودش را دارد، استفاده کنید.

مطلب قبلی 3. استفاده از لینک فاقد Anchor Text
مطلب بعدی 5. کاربرد فریم ها (Frames) یا قاب
Print
172 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
ارسال پیام تلگرامی به مدیر
تماس با ما