X

1. فهرست طولانی یا Excessive Listing
حمید ملکی

1. فهرست طولانی یا Excessive Listing

اولین نکته از هفت نکته سئو برای سایتهای نوپا

در مبحث فهرست طولانی یا Excessive Listing در حال حاضر شما ممکن است در حال خواندن متنی بلند و طولانی در یکی از مقالات خود باشید و یا تعداد زیادی پست برای یک مقاله تولید کرده باشید. بر اساس بررسی ها، بالغ بر نیمی از سایت های معتبر و نظرسنجی های صورت گرفته از کاربران، سرتیترها و عناوین متون بیشترین توجه کاربران را به خود اختصاص می دهند. به عبارت دیگر کانون توجه کاربران سایت، عناوین هستند.

🔹در پایین ترین قسمت #تولید_محتوا یا همان مقاله، نظرات و پیام هایی هستند که کاربران می گذارند، لذا بروزرسانی نظرات با هدف ایجاد و افزایش ترافیک، کاری مهم تلقی می شود. 

🔹دقت نمایید در رابطه با ایجاد محتوا و بروزرسانی پست های تولیدی، این امر باید مکررا صورت پذیرد اما در ایجاد نظرات و ترافیک مصنوعی برای کاربران، مقداری بیشتر احتیاط به خرج دهید.

🔹موتورهای جستجو انتظار دارند در تهیه لیست، جزئیات بیشتری را به کار ببرید. به هیچ عنوان صرفا از لیست های معمولی، بدون ذکر جزئیات و علائم استفاده نکنید زیرا گوگل شما را جریمه می کند.

💡دوستان عزیزم در نظر داشته باشید ممکن است در این مقاله و در حین مطالعه کمی سردرگم شوید. مشکلی نیست. چند بار بخوانید. این مقاله سنگین بوده و سعی کرده ام ده ها مورد را در 7 مورد خلاصه کنم، پس به خودتان حق بدهید که سردرگم شوید …

🌹ادامه دارد...

مطلب قبلی تمرکز بر روی کیفیت برای افزایش سئو سایت
مطلب بعدی سئو و اشتراک گذاری مطالب در فیس بوک
Print
3784 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
ارسال پیام تلگرامی به مدیر
تماس با ما