X

کاربر پسند بودن و قابل درک بودن وب سایت
حمید ملکی

کاربر پسند بودن و قابل درک بودن وب سایت

چگونه یک وب سایتی کاربر پسند داشته باشیم؟

گوگل و سایر موتورهای جستجو ، وب سایتهایی که کاربرپسندتر است را امتیازی مثبت حساب می کند.

پس بهتر است وب سایت خود را با تکنولوژی روز ، به روز کرده و با مرورگرهای مختلف سازگار کنیم ، همچنین با توجه به اینکه طبق آمار جدید به طور میانگین 65 درصد آمار بازدید کننده ها را بازدید کننده های موبایلی تشکیل می دهد بهتر است هرجه زودتر نسبت به ریسپانسیو نمودن وب سایت خود اقدام کنیم.

برای اینکه تست کنیم وب سایت ما اصطلاحا موبایل پسند یا Mobile-Friendly است بهتر است از ابزار Mobile Friendly Test گوگل استفاده کنیم. برای اینکه مطالب خود را کاربرپسندتر کنیم بهتر است از مدیاهای مختلف چون ویدیو ، متن ، اینفوگرافیک ، تصویر ، فلش و ... استفاده کنیم.

این ابزار ها باعث می شود مطالب وب سایتمان جذابتر ، شیکتر در نتیجه کاربر پسندتر و حس خوبی به کاربران وب سایت القا کند.

در نتیجه

امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشه انشالله در روزهای آتی مطلب جامع و کامل تری در مورد کاربر پسند کردن وب سایت برایتان گردآوری می کنیم دوستان همچنین باید خاطر نشان کنیم که روشهای مذکور نیازمند انرژی ، مهارت و زمان است که حتما باید به دست کارشناسان حرفه ای انجام شود. اگر فکر می کنید که دیگه وقتشه که یک سایت کاربرپسند و حرفه ای دارید کارشناسان آناوب با در اختیار داشتن کاردی مجرب و با تجربه در زمینه سئو و طراحی وب سایت آماده ارائه هرگونه خدمات و مشاوره است

مطلب قبلی نسبت متن به کد در بهینه سازی وب سایت (سئو)
مطلب بعدی بهینه سازی آدرس صفحات اینترنتی
Print
655 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
ارسال پیام تلگرامی به مدیر
تماس با ما