X

نرم افزار SnippetsLab
حمید ملکی
/ دسته ها: موضوعات دیگر

نرم افزار SnippetsLab

آشنایی با نرم افزار مدیریت و طبقه بندی کدها SnippetsLab

نرم افزار SnippetsLab یک نرم افزار مفید برای برنامه نویسان و طراحان وب است که می شود جزء دسته نرم افزارهای کاربردی به حساب آورد ،کار با این نرم افزار SnippetsLab بسیار ساده بوده و در عین حال دغدغه بسیاری از برنامه نویسان را مرتفع می سازد، شما به کمک این نرم افزار کاربردی به راحتی قادر خواهید بود تا کدهای خود را جمع آوری ، دسته بندی و مدیریت کرده و به ترتیب تاریخ ، عنوان ، زبان و.... آنهار را مرتب کنید. 

پشتیبانی از فضای ابری

در صورتی که کدی را فراموش کرده باشید دیگر نیازی نخواهد بود در موتورهای جستجوی مختلف در اینترنت سرک بکشید و وقت ارزشمند خود را تلف کنید.

این نرم افزار به شما امکان می دهد تا از طریق فضاهای ابری مانند Dropbox, Live Mesh ، iCloud و سایر سایت های به اشتراک گذاری کدهای خود را به اشتراک بگذارید.محیط نرم افزار SnippetsLab

تصویری از محیط نرم افزار SnippetsLab

امکانات و ویژگی ها

قطعا مسئله زمان در امر برنامه نویسی بسیار مورد توجه بوده و برنامه نویسان ارزش کلیدهای میانبر در یک نرم افزار را به خوبی درک می کنند این نرم افزار از ابتدایی ترین کارها گرفته تا پیچیده ترین کارها را می تواند از طریق کلیدهای میانبر در اختیارتان قرار دهد و از دیگر قابلیت های این نرم افزار کاربردی می توان به پشتیبانی از  UTF-8 Unicode اشاره کرد که در نتیجه مشکلی برای زبان فارسی هنگام ذخیره سازی نخواهید داشت.

این نرم افزار بیش از صد زبان برنامه نویسی مانند HTML ،CSS ،JavaScript ،VBScript ،PHP ،ASP ،WML XML ،ASP.Net ،C#.Net ،Ruby ،eRuby ،Perl ،SQL و ... را پشتیبانی خواهد کرد و شما هیچ گونه نگرانی در این مورد نخواهید داشت،  آخرین نسخه از این نرم افزار ورژن 1.7.4 می باشد که برای سیستم عامل های مک قابل نصب می باشد ، لازم به ذکر است که یکی از ایرادات این نرم افزار نبود نسخه ویندوز است.

نگاه رایامگ

به جرات می توان گفت که نرم افزار SnippetsLab یکی از بهترین و در عین حال سبک ترین نرم افزار در میان نرم افزارهای طبقه بندی و مدیریت کدهای هم تراز خود است رایا مگ پیشنهاد می کند که حتما یک بار از این نرم افزار طبقه بندی کدها  استفاده کنید تا شیفته این نرم افزار کوچک و کاربردی شوید.

برخی از ویژگی های نرم افزار SnippetsLab

  • رابط کاربری ساده و در عین حال قدرتمند
  • ذخیره داده ها داخل فضای ابری icloud
  • امکان مدیریت پروژه از طریق پروتکل FTP
  • به اشتراک گذاری کدها تحت شبکه
  • پشتیبانی بیش از 100 زبان برنامه نویسی
  • پشتیبانی از UTF-8 Unicode 
مطلب قبلی تبلیغات سنتی VS تبلیغات محتوایی
Print
205 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
ارسال پیام تلگرامی به مدیر
تماس با ما