X

تمرکز بر روی کیفیت برای افزایش سئو سایت
حمید ملکی

تمرکز بر روی کیفیت برای افزایش سئو سایت

کیفیت سایت در بهبود رنکینگ وب سایت

در تمرکز بر روی کیفیت برای افزایش سئو سایت منظور از کیفیت تنها تمرکز بر روی کیفیت محتوا نیست. بلکه شما باید به کیفیت تجربه کاربری که سایت شما ارائه می کند نیز توجه کنید.

دوستان عزیزم، تجربه کاربری نقش به سزایی در بهبود سئو سایت شما خواهد داشت. بنابراین سایت شما باید در این زمینه ها بهترین کیفیت را به کاربران ارائه دهد:

سرعت سایت

هر چه سایت شما سرعت بالاتری داشته باشد و زمان کمتری صرف بارگزاری سایت شود، مخاطب بیشتری جذب خواهید کرد و در نتیجه رنکینگ سایت شما در نتایج جستجو بهبود خواهد یافت.

طراحی سایت

سایت شما باید بسیار ساده طراحی شود و به اصطلاح کاربرپسند باشد. اگر کاربر بتواند هر آنچه را که به دنبال آن است را به سادگی و بدون سردرگمی پیدا کند، رغبت بیشتری پیدا خواهد کرد تا به سایت شما بازگردد. در نتیجه می توانید همواره ترافیک ثابت و با ارزشی برای سایت خود به دست آورید.

بهینه سازی سایت برای موبایل

سایت شما باید به بهترین شکل برای موبایل بهینه شود. اگر مقالات سایت را دنبال کرده باشید حتما متوجه شده اید که گوگل بخش ایندکس و نتایج جستجوی موبایل را از قسمت دسکتاپی جدا کرده است. بنابراین بهینه سازی وب سایت برای موبایل یعنی بدست آوردن کاربران موبایلی برای سایت و در نتیجه افزایش تعداد مخاطبان سایت.

مطلب بعدی 1. فهرست طولانی یا Excessive Listing
Print
929 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
ارسال پیام تلگرامی به مدیر
تماس با ما