X

آناهاست

هاستینگ آناوب بر روی سخت افزارهای مختص سرور در پیشرفته ترین مراکز داده هاست دنیا، در امریکا- ایران و اروپا واقع شده و بصورت شبانه روزی توسط مهندسین و تکنسین های مجرب و سیستمهای مونیتورینگ سرور هاستینگ مورد نظارت و پشتیبانی قرار دارند.

خرید هاست از ما

با خرید هاست از آناوب اطمینان می یابید که سایت شما روی سرور های هاست سریع، امن و پایدار با پهنای باند مناسب و در پيشرفته ترين مرکز داده ها در ایران٬ اروپا و امریکا، میزبانی میگردد. با خرید هاست وب رمز، وب سایت شما روی سخت افزارهای قدرتمند بر بستر سریعترین شبکه های داده٬ همراه با پشتیبانی و مانیتورینگ شبانه روزی میزبانی میشود.

بیشتر

طراحی سایت

کدنویسی قالب وب سایت نیز تمامی اصول اصلی سئو در کد نویسی مطابق با استانداردها رعایت می شود. از دیگر ویژگی های خدمات طراحی سایت در آنا وب می توان توجه به سرعت بارگذاری وب سایت ها و دامنه رایگان به همراه بهترین نوع سرویس میزبانی برای وب سایت شما.

آناوب

طراحی سایت در آناوب، به صورت اختصاصی و بر اساس نیاز و سلیقه شما انجام می شود. همچنین با توجه به نفوذ روزافزون دستگاه های تلفن همراه هوشمند و دسترسی بیشتر کاربران به وب سایت ها از طریق تلفن های همراه ، سایت های ارائه شده دارای طراحی کاملا واکنشگرا می باشند به طوری که نمایش آن ها در تمام دستگاه های استاندارد موجود، منطبق و با کاربری آسان است.

بیشتر

ثبت دامنه

شرکت آناوب نماینده رسمی شرکتها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نامهای اینترنتی و دامنه است.ما با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان و عرضه خدمات ثبت دامنه با کیفیت معطوف کرده ایم.

رجیستر دامین

تنها کافی است که تصمیم بگیرید تا نامی برای خود در اینترنت خریداری کنید. با استفاده از سرویس های آنلاین شرکت آناوب تنها چند دقیقه با خرید دامنه مورد نظر خود فاصله دارید: از طریق جستجوی در پنل کاربری به بخش خرید دامنه ، دامنه هاست مورد نظر خود را جستجو کنید و درخواست خود را تایید کنید. موارد دیگر به صورت خودکار انجام خواهند شد.

بیشتر

وب سایت های سفارشی

می توان گفت قالب مهمترین قسمت یک سایت می باشد.70%قالبهای که معمولا که در طراحی سایت ها استفاده می شوند بازدیدکننده را به خود جذب نمی کنند و یا اینکه خود مدیران سایت ها از قالب بعد از یک مدت طولانی خسته می شوند و خواهان یک ظاهر جدید در سایت می باشند.

وب سایت های سفارشی

در گذر زمان سلیقه ها فرق می کند و به سمت پیشرفت سوق داده می شود.در این زمان است که مدیران سایت ها اغلب به مشکل برخورد میکنند و نمی توانند ظاهر دلخواه و مورد نظرشان را روی قالب و سایت پیاده کنند.تیم فرا سی ام اس با داشتن متخخصصانی در این زمینه آماده هرگونه سفارشی سازی در سایت و قالب سایت و محتوا می باشد.

 

بیشتر

ارسال پیام تلگرامی به مدیر
تماس با ما